تراورتن عباس آباد کجاست؟


سنگ تراورتن چیست ؟

جهت خرید و دریافت لیست تولیدکنندگان انواع سنگ تراورتن از قبیل تراورتن عباس آباد ، حاجی آباد ، کرم طرق و غیره به بخش محصولات سایت مراجعه کنید.
تراورتن نوعی سنگ آهک متخلخل است که از دسته سنگ‌های تزیینی به شمار می‌رود. این سنگ بجا مانده از رسوبات آب‌های معدنی غارها یا چشمه‌های آب گرم یا از رسوب کف دریاها و رودخانه‌ها است که به صورت پهنه‌های نسبتا وسیع دیده می‌شوند.
محتویات :
۱ شکل ظاهری
۲ خواص
۳ موارد استفاده

شکل ظاهری: تراورتن دارای رنگ‌های متنوع و بافت نواری شکل است که در اثر حضور ترکیبات آهن، کلسیم و دیگر ناخالصی‌ها ایجاد شده‌است. این سنگ در رنگ‌های زرد، قهوه‌ای، قرمز، لیمویی، خاکستری، سیاه و سفید قابل تولید است.سنگ‌های تراورتن گاهی به صورت تصادفی شالدار یا بدونه شال می‌باشد.

خواص :تراورتن به علت داشتن حفرات، خاصیت عایق حرارتی و صوتی دارد. سنگ تراورتن از مقاومت قابل قبولی برخوردار می‌باشد. این سنگ را می‌توان به ۲ شکل موج دار و بدون موج برش داد. تراورتن دارای سوراخ‌ها و حفراتی است که بایستی در هنگام فراوری سطح آن پر شود. وجود حفره در تراورتن باعث می‌شود در هنگام نصب سنگ، ملات سیمانی داخل این حفرات نفوذ کرده و از سقوط سنگ جلوگیری کند.

عیب بزرگ سنگ‌های تراورتن عدم یکدستی رنگ و طرح آنها می‌باشد و عیب دیگر آن است که سست و گلی می‌باشد مثلا اگر سنگ خیس باشد و به دمای انجماد فوری برسد سنگ خورد خواهد شد.برای همین در کارخانجات روی کوپ‌ها را میپوشانند.
موارد استفاده :تراورتن در نماهای روکار داخلی و بیرونی و همچنین برای سنگ فرش کردن قابل استفاده‌است.

اگر می خواهید از سنگ ساختمانی به عنوان سنگ نما استفاده کنید ، بهتر است که اطلاعات کافی را برای انتخاب صحیح سنگ نما داشته باشید و یا با مشاورین ما برای راهنمایی در انتخاب مشورت کنید. ایران از نظر منابع سنگی، شامل معادن فعال بسیاری است که هم در زمینه صادرات سنگ ایران و هم در زمینه تولیدات داخلی فعال هستند. سنگ هایی که در دسته های اصلی استخراجی از معادن قرار گرفته اند عبارتند از: سنگ تراورتن سنگ مرمریت سنگ مرمر یا سنگ انیکس سنگ گرانیت سنگ های چینی سفید که به گونه ای به دسته دوم نیز تعلق دارند. کوپ سنگ به صورت خام به کارخانه ها ارسال می شود

سنگ تراورتن سفید عباس آباد


سنگ تراورتن عباس آباد یکی از انواع سنگ های تراورتن می باشد که دارای شهرت بسیار زیادی است که معدن اصلی آن در محلات وجود دارد که از معادن بزرگ کشور به حساب می آید ، این سنگ به دلیل مزیت های زیادی که دارد از نمونه سنگ های مرغوبی محسوب می شود که مورد توجه بسیاری از معماران و طراحان دکوراسیون واقع شده است .

سنگ تراورتن عباس آباد اغلب به دو صورت وجود دارد موج دار و سنگ تراورتن عباس آباد بی موج . بستگی به برش آن دارد چنان چه برش به صورت عمود بر موج باشد سنگ موج دار خواهد شد و اگر برش سنگ در جهت موج سنگ انجام گیرد ، سنگ بدون موج خواهد شد که با توجه به موج دار بودن یا نبودن ، کاربری سنگ تراورتن عباس آباد متفاوت خواهد شد که اصولا سنگ تراورتن بی موج برای نمای کلاسیک مناسب خواهد که هر دو نمونه از سنگ تراورتن متقاضیان خود را دارد .

رنگ سنگ تراورتن عباس آباد سفید رنگ است و همین رنگ سفید باعث محبوبیت این سنگ شده است چرا که با به کار بردن سنگ تراورتن سفید عباس آباد در نمای ساختمان باعث زیبایی چشم گیر نمای ساختمان می شود از همین رو است که معماران و سازندگان ساختمان از طرفداران این سنگ محسوب می شوند چرا که با به کار بردن این سنگ در طراحی نمای ساختمان باعث می شود نتیجه ی نهایی کار بسیار زیبا و خیره کننده شود .

موادی که این سنگ را تشکیل می دهد به گونه ایی است که باعث مقاومت این سنگ در برابر گرما و سرما و نور خورشید و شرایط جوی شده است و به این علت از آن برای نمای خارجی ساختمان استفاده می شود .علاوه بر این به دلیل داشتن تخلخل هایی که در این سنگ وجود دارد باعث می شود که به راحتی به بدنه ی ساختمان بچسبد.

سنگ تراورتن عباس آباد در مدل های مختلفی وجود دارد از جمله : سنگ تراورتن عباس آباد موج دار ، سنگ تراورتن عباس آباد بی موج ، سنگ تراورتن عباس آباد کلاسیک و … که از هر کدام بنا به کاربردی که دارند در ساختمان سازی استفاده می شود .

قیمت سنگ تراورتن براساس معیار های مختلفی سنجیده می شود که عبارتند از صورت های مختلف سنگ ، نوع برش سنگ و کیفیت یکه برش های سنگ دارد هم چنین متراژ این نوع سنگ بر روی قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود .


سنگ تراورتن عباس آباد یکی از معروف‌ترین و پرکاربردترین سنگ‌های تراورتن در کشور می‌باشد. یکی از خصوصیات اصلی آن داشتن تنوع بالا از نظر سورت بندی بوده و دیگر مشخصه سنگ تراورتن عباس آبادرا می‌توان به بازه رنگ سفید و کرم آن اشاره داشت و همچنین به صورت موج دار و بی موج مورد برش قرار خواهد گرفت.

از نظر کاربردی می‌توان آن را مانند سایر سنگ‌های تراورتن مورد استفاده برای نمای بیرون ساختمان در نظر گرفت ولی بسیاری از سورت‌های آن در بخش‌های داخلی از ساختمان چون لابی و بخش‌های دیگر داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. معادن این سنگ در محلات واقع شده اما بیشترین تولید ان در استان اصفهان صورت می گیرد و به عنوان یکی از لوکس ترین سنگها تراورتن عباس آباد با زمینه سفید در دنیا به شمار می آید.

سنگ تراورتن عباس آباد بی موج

یکی از سورت‌های پرکاربرد سنگ تراورتن عباس آباد ، سورت تراورتن عباس آباد بی موج است و مخصوصا بازه رنگی سفید آن که از استقبال بالایی بر خوردار بوده و به همین روال از بازه رنگی کرم آن جهت نمای رومی مورد استفاده قرار می‌گیرد.از سورت بی موج سفید آن اصولا به صورت یکدست مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی در بعضی از نماهای بیرون از ساختمان مشاهده شده که از این نوع سنگ به صورت ترکیبی با رنگ هایی چون شکلاتی و سیلور استفاده شده است.

قیمت سنگ تراورتن عباس آباد

قیمت آن نسبت به عواملی چون نوع سورت ، متراژ و کیفیت فرآوری بستگی دارد. قیمت تراورتن عباس آباد از بازه قیمتی یکسانی تبعیت نداشته و برای دریافت لیست قیمت آن شما به نوعی باید با تولید کننده آن در تماس باشید. می‌توان این مورد را به عنوان یکی از معایب سنگ تراورتن عباس آباد به شمار آورد. جهت دریافت لیست قیمت و مشاوره ، با کارشناسان ما در تماس باشید.


تراورتن ، سنگ, سنگ تراورتن, سنگ تراورتن عباس آباد, سنگ ساختمانی ، تراورتن عباس آباد , تراورتن عباس آباد بی موج , تراورتن عباس اباد , تراورتن عباس اباد سفید , خرید سنگ تراورتن عباس آباد ، خرید سنگ تراورتن عباس آباد بی موج , خریدسنگ عباس اباد , سنگ تراورتن عباس آباد , سنگ تراورتن عباس آباد بی موج , سنگ عباس آباد قیمت مناسب , قیمت سنگ تراورتن عباس آباد , قیمت سنگ تراورتن عباس آباد بی موج , قیمت سنگ عباس اباد ، خرید سنگ تراورتن ، خرید تراورتن ، تراورتن بی موج ، تراورتن سفید ، قیمت تراورتن ، ، انواع سنگ تراورتن ، فروش سنگ تراورتن ، قیمت سنگ ،تصاویر سنگ تراورتن ، عکس‌های سنگ تراورتن ، پرشین سنگ تراورتن ، تصاویر تراورتن ، فروش تراورتن

مقاومت تراورتن عباس اباد


تراورتن عباس اباد كرم تمام شمش با ساب عالي موادی که این سنگ را تشکیل می دهد به گونه ایی است که باعث مقاومت این سنگ در برابر گرما و سرما و نور خورشید و شرایط جوی شده است و به این علت از تراورتن عباس اباد برای نمای خارجی ساختمان استفاده می شود علاوه بر این به دلیل داشتن تخلخل هایی که در سنگ تراورتن عباس اباد وجود دارد باعث می شود که به راحتی به بدنه ی ساختمان بچسبد.


تراورتن ها از ته نشین شدن مواد بر اثر آب داغ یا آب سرد در غارها ایجاد شده اند که شامل استالا کتیت و استالا گمیت می باشد از نظر رنگ از سفید تا تراورتن خاکستری ، کرم بژ، زرد، قرمز، قهوه ای موجود می باشد. سطح تراورتن عباس اباد مناسب جهت بتونه و پر نمودن، پولیش و آنتیک نمودن می باشد.

در عین حال در شرایط آب و هوایی گرم میتوان جهت مصارف خارجی نیز از آن استفاده نمود. این سنگ ها به علت مواد تشکیل دهنده آن ها ، بسیار در برابر آفتاب، باران و برف مقاوم است و اکثرا نمای ساختمان ها که در معرض اینگونه مواد قرار دارند با این سنگ پوشانده می شوند.

همچنین سوراخ های موجود در سنگ تراورتن عباس اباد باعث می شود که بسیار محکم به بدنه ساختمان چسبیده شود. تنوع این سنگ در رنگ و طرح بسیار گسترده می باشد و برای ایجاد نمایی زیبا بسیار مناسب است.
سنگ تراورتن عباس آباد یکی از انواع سنگ های تراورتن می باشد که دارای شهرت بسیار زیادی است که معدن اصلی آن در محلات وجود دارد که از معادن بزرگ کشور به حساب می آید ، این سنگ به دلیل مزیت های زیادی که دارد از نمونه سنگ های مرغوبی محسوب می شود که مورد توجه بسیاری از معماران و طراحان دکوراسیون واقع شده است.

با بیش از نیم قرن تجربه در عرصه فرآوری سنگ ساختمانی است محصولات این کارخانه با مدرنترین و بهترین ماشین آلات ایران فرآوری میشود و در کارنامه خود افتخار صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس میباشد و امروزه کارخانه سنگ پرشین استون به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ تراورتن عباس آباد در ابعاد مختلف مطرح می باشد.
افتخار ما این است که ، کیفیت عالی ، مشتری مداری و خدمات بالا همیشه سرلوحه کار خود قرار داده ایم و بی شک دستاوردهای امروزه ما بدون رضایت مشتریان حاصل نشده است. مجموعه ما در تلاش است تا با بهره گیری بیشتر از آخرین تکنولوژی روز دنیا محصولاتی با کیفیت ، در خور و زیبنده مشتریان خود تولید نماید.

مشخصه تراورتن عباس آباد کرم بی موج


تراورتن عباس آباد با زمینه سفید تا کرم در دو نوع موج دار و بی موج از معدن استخراج و فرآوری می شود. زیبایی خیره کننده و صیقل پذیری فوق العاده از جمله ویژگی های این سنگ جهانی است

تراورتن عباس آباد کرم بی موج


تراورتن عباس آباد از تنوع رنگ کرم و سفید برخوردار بوده و به صورت موج دار و بی موج مورد فرآوری قرار می گیرند . یکی از سورت های آن که تصاویر مربوط به آن در بخش زیر قرار گرفته با نام تراورتن عباس آباد کرم بی موج در بازار شناخته می شود و به صورت گسترده از این صورت در نمای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . تراورتن کرم بی موج عباس آباد در نماهای رومی ، کلاسیک و حتی از آن به صورت یکدست نیز استفاده می گردد و با رنگ های زمینه سفید و شکلاتی نیز می توان به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار داد


تراورتن عباس آباد کرم بی موج در اصفهان به صورت اسلب و پلاک چهل طول فرآوری می شود. نوع موجدار آن تنوع بسیار بالایی دارد و با رگه های قهوه ای، صورتی،خاکستری تا مشکی شناخته می شود. اگر قصد خرید سنگ تراورتن عباس آباد کرم بی موج را دارید. همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید.


قیمت تراورتن عباس آباد کرم بی موج


قیمت تراورتن عباس آباد کرم بی موج به پارامترهای متنوعی بستگی دارد که در این بین می توان به ابعاد ، ضخامت ، و همچنین سورت بندی آن اشاره کرد . سنگبری مرجان واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به تولید و فرآوری انواع تراورتن کرم بی موج عباس آباد می پردازد و این واحد آمادگی مشاوره قبل از خرید به کلیه خریداران شهرهای اصفهان ، تهران ، شیراز و اهواز را دارا می باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید . 

پرکاربردترین سنگ‌های تراورتن عباس آباد


شکل ظاهری: تراورتن عباس آباد دارای رنگ‌های متنوع و بافت نواری شکل است که در اثر حضور ترکیبات آهن، کلسیم و دیگر ناخالصی‌ها ایجاد شده‌است. این سنگ در رنگ‌های زرد، قهوه‌ای، قرمز، لیمویی، خاکستری، سیاه و سفید قابل تولید است.سنگ‌های تراورتن عباس آباد گاهی به صورت تصادفی شالدار یا بدونه شال می‌باشد.


سنگ تراورتن عباس آباد اغلب به دو صورت وجود دارد موج دار و سنگ تراورتن عباس آباد بی موج . بستگی به برش آن دارد چنان چه برش به صورت عمود بر موج باشد سنگ موج دار خواهد شد و اگر برش سنگ تراورتن عباس آباد در جهت موج سنگ انجام گیرد ، سنگ بدون موج خواهد شد که با توجه به موج دار بودن یا نبودن ، کاربری سنگ تراورتن عباس آباد متفاوت خواهد شد که اصولا سنگ تراورتن عباس آباد بی موج برای نمای کلاسیک مناسب خواهد که هر دو نمونه از سنگ تراورتن متقاضیان خود را دارد


سنگ تراورتن عباس آباد یکی از معروف‌ترین و پرکاربردترین سنگ‌های تراورتن در کشور می‌باشد. یکی از خصوصیات اصلی آن داشتن تنوع بالا از نظر سورت بندی بوده و دیگر مشخصه سنگ تراورتن عباس آبادرا می‌توان به بازه رنگ سفید و کرم آن اشاره داشت.


درجه بندی سنگ تراورتن عباس آباد


تراورتن سفید عباس آباد سنگ تراورتن عباس آباد آباده جزء سنگهای ساختمانی با قیمت مناسب محسوب می گردد . قیمت فروش سنگ تراورتن عباس آباد براساس کیفیت و رنگ آن مشخص می شود . بهترین کیفیت سنگ تراورتن عباس آباد دارای درجه سوپر و به ترتیب ممتاز ، درجه یک و درجه دو می باشند تراورتن سفید عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد آباده جزء سنگهاي ساختماني با قيمت مناسب محسوب مي گردد . قيمت فروش سنگ تراورتن عباس آباد براساس کيفيت و رنگ آن مشخص مي شود