تراورتن سفید

معرفی سنگ تراورتن سفید

یکی از انواع سنگ های تراورتن که محبوبیت زیادی هم در بین طراحان، معماران و خریداران سنگ ساختمانی دارد، سنگ تراورتن سفید است. خرید و فروش این نوع سنگ تراورتن به صورت متر مربع انجام می شود و بیشتر در استان هایی چون تهران، اصفهان و محلات تولید شده و به فروش می رسد. سنگ تراورتن سفید انواع مختلفی دارد که در این میان می توان به نوع موج دار و بی موج آن اشاره کرد. تراورتن سفید بی موج به طور وسیعی در نماهای رومی و نماهای کلاسیک به کار می رود و از تراورتن سفید اکثرا به شکل ترکیبی و یکدست استفاده می شود.

قیمت سنگ تراورتن سفید

همانند تمام سنگ های ساختمانی، عوامل مختلفی بر روی قیمت سنگ تراورتن سفید تاثیرگذار است از جمله ابعاد، رنگ بندی، سورت و ضخامت سنگ. تراورتن سفید در مقایسه با دیگر رنگ ها قیمت بالاتری دارد.

نمای ساختمان با سنگ تراورتن سفید

یکی از مواردی که باعث ایجاد جلوه ای زیبا و جذاب به ساختمان ها و چهره شهر می شود، نمای ساختمان است. و علاوه برآن ، نمای بیرونی ساختمان موجب طول عمر ساختمان می شود، از این رو لازم است هنگام انتخاب و خرید مصالح ساختمانی، رنگ و مدل آنها دقت و وسواس بیشتری به خرج دهید. یکی از مصالح مناسبی که به طور گسترده برای نماهای ساختمان به کار می رود سنگ تراورتن سفید است.
در واقع، اولین و مهم ترین کاربرد سنگ تراورتن استفاده از آن در نمای بیرونی ساختمان می باشد و دلیل آن هم مقاومت و استحکام بالا، تنوع رنگ و مدل و سازگاری آن با شرایط آب و هوایی مختلف می باشد. یکی دیگر از دلایل استفاده از سنگ تراورتن سفید در نماها خصوصا در ارتفاع های زیاد، قابلیت جذب ملات آنهاست. علاوه بر موارد بالا، سنگ تراورتن سفید، زمینه رنگ روشنی دارد و به دلیل خصوصیات رنگی آن، با همه رنگ های دیگر سازگار بوده و ست می شود.

سنگ تراورتن سفید در انواع نماهای ساختمان از جمله نماهای یک طبقه، دو طبقه، چند طبقه، برج، ویلا و نماهای رومی به کار می رود.

*پایان مطلب*

 


شما می توانید از راه های زیر با ما درتماس باشید:

آدرس:اصفهان-شهرک صنعتی محمودآباد-خیابان 34

تلفن تماس: 983133801748+-98313380794+

ایمیل:info@persianstoneco.com

ارتباط از طریق واتساپ:09132170902


سایت های مرجع

118stone.ir 

118 stone.com


کلمات کلیدی:
مرمریت مشکی مرمریت مشکی نجف آباد سنگ مشکی نجف آباد سنگ مرمریت مشکی سنگ مرمریت گلدن بلک گلدن بلک کاشان مرمریت گلدن بلک کاشان سنگ گلدن بلک کاشان گلدن بلک محلات سنگ گلدن بلک محلان سنگ مشکی لاشتر سنگ لاشتر مرمریت لاشتر سنگ مرمریت لاشتر سنگ مرمریت گلدن بلک محلات سنگ محلات سنگ نجف آباد کوپ مشکی نجف آباد معدن مرمریت مشکی نجف آباد معدن مشکی نجف آباد سنگ مشکی نجف آبادمعدن مشکی نجف آباد  مرمریت پرطاووسی مرمریت سنگ مرمریت انواع سنگ مرمریت مشکی ایرانی تراورتن تراورتن عباس آباد مرمریت خوی تراورتن تراورتن عباس آباد گرانیت مرمریت آگاتابلک تراورتن اتشکوه