سنگ مرمریت گلدن بلک

سنگ مرمریت گلدن بلک زمینه ای مشکی یا نوک مدادی دارد و دارای خط ها و شال های طلایی و گاها سفید بر روی آن که جلوه ای بسیار زیبا به سنگ مرمریت گلدن بلک می بخشد. سنگ مرمریت گلدن بلک در معادن متفاوتی در نقاط مختلف کشور چون محلات و کاشان استخراج میشود که بانام سنگ مرمریت گلدن بلک محلات و مرمریت گلدن بلک شهر کاشان معروف است و همچنین در شهر یزد نیز میتوان این سنگ را دید.

زمینه رنگی سنگ مرمریت گلدن بلک محلات نوک مدادی میباشد و خظ های طلایی آن نسبتا بیشتر و ریزتز نسبت به سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان میباشد. سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان زمینه ای کاملا تیره دارد و بعضی اوقات خط های سفید نیز در کنار خطوط طلایی نسبتا ضخیم دیده میشود.

کاربرد سنگ مرمریت گلدن بلک

کاربرد سنگ مرمریت گلدن بلک جهت استفاده در حاشیه ها، قرنیزها، دور آسانسور، شمشیری راه پله و زیرپله است. ترکیب سنگ مرمریت گلدن بلک با سنگهای کرم مانند سنگ مرمریت کرم طلایی آباده بسیار پیشنهاد میشود. سنگ مرمریت گلدن بلک بصورت اسلب و تایل تولید و در بازار عرضه میشود. این نوع مرمریت از نظر کاربری،قابلیت استفاده در نمای داخلی ساختمان را داشته که در این بین می توان به بخش هایی چون کف ساختمان،راه پله،آشپزخانه و سرویس بهداشتی اشاره کرد.از نظر ابعاد نیز در سایزهای اسلب،پله ،پلاک ،تایل وفرشی فرآوری می شود که 2 سایز اسلب گلدن بلک و پله گلدن بلک به نسبت از تقاضای بالاتری برخوردار می باشند.

 ویژگی سنگ مرمریت گلدن بلک

از ویزگی های این نوع مرمریت می توان به تراکم بالا می توان به تراکم بالا که موجب ساب پذیری و براقیت قابل قبولی شده ،جذب آب پایین و مقاومت سایشی بالا که موجب استفاده آن در کف ساختمان و راه پله اشاره کرد و همچنین می توان به ظاهر منحصر به فرد آن اشاره کردکه موجب شده در بسیاری از طراحی های لاکچری به عنوان گزینه اصلی جهت استفاده مطرح باشد.طراحان محترم اخیرا در طراحی های خود در فضاهای لابی بسیار از سنگ مرمریت گلدن بلک استفاده میکنند.

قیمت سنگ مرمریت گلدن بلک

قیمت سنگ مرمریت گلدن بلک بسته به نوع فرآوری و کیفیت ساب و برش و همچنین در سورت بندی قیمت گذاری میشود.