مرمریت کرم

سنگ مرمریت کرم

مرمریت کرم ،یکی از سنگ های ساختمانی پر کاربرد در ساختمان ، مرمریت کرم می باشد که دارای بازه رنگ کرم ، کرم روشن و کرم بژ بوده و از مهمترین خصوصیات آن نیز می توان به یکدست بودن آن اشاره کرد که موجب شده از محبوبیت بالایی در بین طراحان و معماران داخلی برخوردار گردد .
مرمریت کرم ،کاربرد مرمریت کرم  بیشتر در بخش های داخلی ساختمان می باشد که در این بین می توان به استفاده در قسمت هایی چون آشپزخانه ، سالن پذیرایی ، کف سالن ، راه پله ، پارکینگ و ... اشاره کرد که هرکدام به صورت جداگانه شرح داده خواهد شد . سنگ مرمریت کرم اصولا به صورت موجدار و بی موج در ابعاد تایل ، پلاک ، اسلب ، فرشی و همچنین پله فرآوری و تولید می گردد که هرکدام در بخشی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند . 
مرمریت کرم،از سنگ های مرمریت کرم جهت صادرات نیز استفاده می گردد که از محبوبیت بالایی در بین صادرکنندگان سنگ های ساختمانی در بازارهای بین المللی برخوردار گردیده است . پس می توان کاربرد مرمریت کرم در ساختمان را به استفاده در نمای داخلی ساختمان خلاصه کرداز جمله مرمریت های کرم مطرح می توان به مرمریت های آباده ، هرسین ، صلصالی ، دهبید ، خوی و ... اشاره کرد که هرکدام به صورت جداگانه مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت .

 
پله مرمریت کرم ، سنگ مرمریت کرم ، کاربرد مرمریت کرم ، قیمت سنگ مرمریت کرم، کیفیت مرمریت کرم، معدن مرمریت کرم، برش سنگ مرمریت کرم، برش مرمریت کرم، معدن سنگ مرمریت کرم ، پله سنگ مرمریت کرم ، زیبایی سنگ مرمریت کرم، ویژگی سنگ مرمریت کرم ، سطح سنگ مرمریت کرم ، کاربرد سنگ مرمریت کرم ، کاربرد مرمریت کرم ، معادن سنگ مرمریت کرم، معادن مرمریت کرم ، قیمت مرمریت کرم ، مرمریت کرم، زیبایی مرمریت کرم