کاربرد سنگ مرمریت کرم در ساختمان

کاربرد سنگ مرمریت کرم در ساختمان 

سنگ های مرمریت به عنوان متریال اصلی جهت کاربرد در پوشش سطوح ساختمان می باشند و باتوجه به خصوصیات ذاتی آن موجب شده تا از سنگ مرمریت در نمای داخلی ساختمان استفاده گردد . یکی از سنگ های ساختمانی پر کاربرد در ساختمان ، مرمریت کرم می باشد که دارای بازه رنگ کرم ، کرم روشن و کرم بژ بوده و از مهمترین خصوصیات آن نیز می توان به یکدست بودن آن اشاره کرد که موجب شده از محبوبیت بالایی در بین طراحان و معماران داخلی برخوردار گردد .

سنگ مرمریت کرم 

کاربرد مرمریت کرم  بیشتر در بخش های داخلی ساختمان می باشد که در این بین می توان به استفاده در قسمت هایی چون آشپزخانه ، سالن پذیرایی ، کف سالن ، راه پله ، پارکینگ و ... اشاره کرد که هرکدام به صورت جداگانه شرح داده خواهد شد . سنگ مرمریت کرم اصولا به صورت موجدار و بی موج در ابعاد تایل ، پلاک ، اسلب ، فرشی و همچنین پله فرآوری و تولید می گردد که هرکدام در بخشی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند .

 

سنگ مرمریت کرم 

از سنگ های مرمریت کرم جهت صادرات نیز استفاده می گردد که از محبوبیت بالایی در بین صادرکنندگان سنگ های ساختمانی در بازارهای بین المللی برخوردار گردیده است . پس می توان کاربرد مرمریت کرم در ساختمان را به استفاده در نمای داخلی ساختمان خلاصه کرد