درباره تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد

 

سنگ تراورتن عباس آباد سفید جز روشن‌ترین سنگهای تراورتن در ایران می‌باشد. در دو سورت موج دار و بی موج قابل تولید می‌باشد و به نوعی از خانواده سنگهای لوکس در ایران به شمار می‌رود.کاربرد آن برای نمای بیرون ساختمان می‌باشد.

در سنگبری پرشین استون این سورت عباس آباد با متراژ بالا موجود می‌باشد و قیمت تراورتن عباس آباد سفید از بازه قیمتی بالاتری نسبت به سایر سورت‌های دیگر آن برخوردار می‌باشد.

نقش سنگ تراورتن عباس آباد در نمای ساختمان در این چند ساله پر رنگ‌تر شده است . به نوعی که به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از نمای ساختمان شده است.

تراورتن عباس آباد به دلیل دارا بودن خصوصیات ذاتی مختص به خود باعث شده تا به عنوان گزینه اصلی جهت استفاده در نمای بیرون ساختمان در ایران مطرح گردد و با معماری ایران سازگاری بالایی پیدا کرده است .

سنگ تراورتن عباس آباد قابلیت بازیافت، دوام زیاد، سهولت در حفظ و نگهداری است. این رفتار‌ها سنگ تراورتن عباس آباد را محصولی دوست دار طبیعی

.معرفی کرده است

از خصوصیات خوب این سنگ این است که هیچ نوع سمی در فرآوری آن استفاده نمی‌شود و هیچ نوع گاز گلخانه ای از آن منتشر نمی‌شودا
آب مصرفی برای استخراج تا فرآوری این سنگ به طور کامل بازیافت می‌شود در کنار همه‌ی این خصوصیات تراورتن عباس آباد به حداقل رساندن هدر رفت

انرژی، جلوگیری از آلودگی و صرفه جویی در منابع طبیعی دوست دار محیط کار می‌کند.
تراورتن عباس آباد به عنوان بهترین سنگ تراورتن نما می باشد تراورتن عباس آباد را به عنوان یکی از مناسب ترین سنگ های ساختمانی جهت نمای ساختمان به شمار آورد. باید گفت برای این مورد نیازمند است که شما پارامترهایی را تعیین کنید .

برای مثال می توان این مورد را مطرح کرد که در بعضی از مواقع قیمت برای شما بسیار اهمیت دارد و همواره به دنبال این می باشید تا از قیمت با بازه کم استفاده کنید.

و در بعضی از مواقع قیمت برای شما اهمیت نداشته و در این مواقع می توان به سنگ های با بازه بالاتر اشاره کرد که در واقع می توان به عنوان بهترین نوع سنگ هایتراورتن عباس آباد به شمار آورد و به همین دلیل نیز از بازه قیمت بالایی برخوردار می باشند.

طراحی نمای بیرونی ساختمان با سنگ تراورتن همواره با انواع سنگ تراورتن صورت می گیرد و بستگی به طرح دارد . برای مثال سنگ تراورتن عباس آبادد از سنگ سفید برخوردار بوده و از سورت بی موج آن به صورت یکدست و همچنین ترکیب با رنگ های تیره و شکلاتی و در نمای رومی نیز به عنوان یکی از گزینه های پیشنهادی است .

طراحی نمای بیرون با سنگ تراورتن تا حدودی به سلیقه کاربران نیز بستگی دارد البته باید در سایر نماهای طراحی شده در آن محل را در نظر گرفت . برای مثال اگر در یک محله بیشتر نماهای طراحی شده کرم باشد بهتر است شما نیز برای حفظ یکدستی در نماهای طراحی شده ، نمای خود را مایل به رنگ کرم طراحی کنید .