چرا مرمریت پرطاووسی

مرمریت پرطاووسی


سنگ مرمریت پرطاووسی از خانواده سنگ های مرمریت به شمار می آید ومرمریت پرطاووسی با زمینه کرم ، این سنگ مرمریت پرطاووسی دارای زمینه رنگ کرم می باشد . سنگ مرمریت پر طاووسی به صورت پله پلاک و فرشی تولید میشود.

از دیگر طرح های آن نیز می توان شکل های قهوه ای رنگ مشابه پرطاووس اشاره کرد که جز پرطرفدارترین سورتمرمریت پر طاووسی می باشد . این سنگ از دسته سنگ های تزئیناتی به شمار می آید که موجب زیبایی بخشی به دکوراسیون داخلی ساختمان باکمترین قیمت خواهد شد .

از دیگر خصوصیات این محصول می توان به ساب پذیری فوق العاده آن اشاره کرد . کاربرد مرمریت پرطاووسی به صورت عمده در بخش های داخلی ساختمان از قبیل بدنه ساختمان ، راه پله ، آشپزخانه ، کف ساختمان و پارکینگ می باشد

قیمت مرمریت پرطاووسی


یکی از مهم ترین مسائل مطرح برای سنگ ها ی مرمریت پرطاووسی مرمریت ، قیمت گذاری آن ها می باشد که برای مورد پارامترهای متعددی تعریف شده است . قیمت مرمریت پرطاووسی به پارامترهایی چون ابعاد ، ضخامت ، کیفیت فرآوری و سورت بندی بستگی دارد که هرکدام به صورت مستقیم بر قیمت آن تاثیر دارند .

گروه پرشین استون به تولید و فرآوری این سنگ در ابعاد پلاک ، پله ، 60*60 ، 50*50 و فرشی می پردازد و یکی از ابعاد پر کاربرد و محبوب در بین مصرف کنندگان ، پله مرمریت پرطاووسی می باشد . بیشترین فرآوری اینمرمریت در استان اصفهان صورت می گیرد و از آن به نام مرمریت پر طاووسی نیز نام برده می شود .

این مجموعه واقع در شهرک صنعتی محمودآباد آمادگی خدمات رسانی در زمینه خرید و فروش انواع مرمریت پرطاووسی در اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران را دارا می باشد . 

سنگمرمریت پرطاووسی ازسنگ های مرمریت به شمار می آید ومرمریت پرطاووسی کرم ، این سنگ مرمریت پرطاووسی زمینه رنگ سنگ مرمریت پر طاووسی کرم است مرمریت پر طاووسی