سنگ مرمریت گلدن بلک چیست؟

سنگ مرمريت گلدن بلك

 

سنگ مرمريت گلدن بلك در سورت هاي مختلف به صورت تايل و اسلب با فراوري عالي مناسب برای فضاهای لابی رنگ اصلی زمینه این مرمریت مشکی است و وجود رگه های زیبای طلایی شادابی رنگ زمینه آن را دو چندان نموده است شفافیت رنگ کیفیت بالا و فراوری بسیار خوب این مرمریت باعث انتخاب آن توسط مهندسین و معماران تراز اول کشور و به کار بردن آن در قسمت های مختلف ساختمان شده است.
مرمريت گلدن بلك در سورت هاي مختلف به صورت تايل و اسلب با فراوري عالي 
سنگ مرمریت گلدن بلک دارای زمینه مشکی یا نوک مدادی میباشد با خط ها و شال های طلایی و گاها سفید بر روی آن که جلوه ای بسیار زیبا به سنگ مرمریت گلدن بلک می بخشد سنگ مرمریت گلدن بلک در معدن های متفاوتی در نقاط مختلف کشور استخراج میشود

زمینه رنگی سنگ مرمریت گلدن بلک محلات نوک مدادی میباشد و خط های طلایی آن نسبتا بیشتر و ریزتر نسبت به سنگ مرمریت گلدن بلک اصفهان میباشد سنگ مرمریت گلدن بلک اصفهان زمینه ای کاملا تیره داشته و گاها خط های سفید نیز در کنار خطوط طلایی نسبتا ضخیم خود نمایی میکند سنگ مرمریت گلدن بلک جهت استفاده در حاشیه ها قرنیزها دور آسانسور شمشیری راه پله و زیرپله بسیار مناسب میباشد.
ترکیب سنگ مرمریت گلدن بلک با سنگهای کرم مانند سنگ مرمریت کرم طلایی آباده بسیار پیشنهاد میشود. سنگ مرمریت گلدن بلک بصورت اسلب و تایل تولید و عرضه میشود. طراحان محترم اخیرا در طراحی های خود در فضاهای لابی بسیار از سنگ مرمریت گلدن بلک استفاده میکنند.
سنگ مرمریت مشکی طلایی

مرمریت گلدن بلک


ابعاد ۴۰ طولی ۴۰*۴۰ و ۶۰*۶۰ و ۸۰*۸۰ و اسلب
سنگ گلدن بلک سنگ مرمریت گلدن بلک
این مسئله مهم است که در نظر داشته باشید سنگ اسلب گلدن بلک مد نظر شما است یا سنگ با ابعاد ریزتر برای مثال سنگ ۴۰ طول. قیمت سنگ ۴۰ طول اندکی پایین تر از قیمت سنگ اسلب گلدن بلک می باشد و دلیل آن ارزانترین بودن کوپ خام است که برای سنگ ۴۰ طول یا سنگ اسلب مورد استفاده قرار می گیرد.

کوپ سنگ گلدن بلک که برای برش زیر اراه های غول پیکر مورد استفاده قرار می گیرد هم مقاومت بالاتری دارد، هم ابعاد آن بزرگ و قابل توجه است هم سورت سنگ بهتری را ارائه می کند.
از اینرو خواسته ی شما باید مشخص باشد. بر اساس سفارش شما می توان کوپ را با ضخامت مورد نظر شما برش داد و قیمت بر اساس سفارش خاص شما ارائه شود. واحد تولیدی ما آماده است تا سنگ را با کیفیت بالا ارائه دهد و سفارش های خاص شما را پذیرا باشد.

البته این محدود به سنگ گلدن بلک نخواهد بود. تمامی سنگ ها از قبیل سنگ دهبید ، سنگ پیترا، سنگ خوی آماده ارائه خدمت شما عزیزان می باشد.هم اکنون هر دو مورد اسلب گلدن بلک و سایز ریزتر آن موجود می باشد که با توجه به سورت قیمت های آن متفاوت می باشد.

مرمریت گلدن بلک اصفهان معدن مرمریت گلدن بلک

فراوری این مرمریت گلدن بلک اصفهان بیشتر به صورت اسلب بری انجام می گیرد و در روند تولید از اپوکسی جهت پر کردن رگه های بسیار ریز سطح رویی سنگ استفاده می شود. در فراوری به صورت تایل از ماستیک بی رنگ یا رنگ زمینه جهت پر کردن رگه های بسیار ریز سطح رویی سنگ استفاده می شود.

عملیات UV به صورت غیر مستقیم، رزین مخصوص را به داخل رگه ها هدایت و ثابت می کند که باعث فراوری خوب در پولیش و صیقلی شدن سنگ می شود. این مرمریت گلدن بلک اصفهان به دلیل زیبایی ، از جمله پرفروش ترین مرمریت ها به شمار می رود. بیشترین کاربرد این سنگ در دیوار های داخلی و خارجی ساختمان، کف، پله و کابینت می باشد.
ارائه سنگ با کیفیت عالی و قیمت مناسب تقدیم مشتریان می گردد.