کار سنگ مرمریت گلدن بلک

کار سنگ مرمریت گلدن بلک

 

سنگ مرمریت گلدن بلک دارای زمینه ی مشکی بوده و در سطح آن خطوط بسیار زیبای سفید و طلایی مشاهده می شود. معدن استخراج این سنگ در استان های اصفهان، مرکزی و یزد واقع می باشد. این سنگ در سورت ها و درجات کیفی مختلفی استخراج و به صورت اسلب و تایل فرآوری می شود که پارامتر های مشخصی برای تعیین درجه ی کیفی آن موجود می باشد.

از نظر ظاهری هر چه میزان رگه های طلایی آن بیشتر باشد با کیفیت تر بوده و قیمت آن بالا تر است.سنگ مرمریت گلدن بلک با دارا بودن ظاهر زیبا و چشم نواز به محض ورود به بازار کشور، جایگاه بسیار مناسبی از آن خود نموده است. همچنین به دلیل قیمت بسیار مناسب استقبال خوبی از این سنگ در بازار جهانی شده و سنگ مرمریت گلدن بلک سهم قابل توجهی در صادرات دارد.

ویژگی های سنگ مرمریت گلدن بلک:
تراکم نسبتا بالا
ساب پذیری مناسب
سطح صیقلی و براق
مقاومت سایشی بالا
مقاومت فشاری بالا
جذب آب نسبتا پایین
ظاهر منحصر بفرد
قیمت مناسب

امروزه استفاده از سنگ های مشکی در طراحی داخلی ساختمان بسیار بیشتر ازگذشته گردیده است. سنگ مرمریت مشکی گلدن بلک با دارا بودن خطوط زیبای طلایی و سفید رنگ در موارد بسیار زیاد و مختلفی همچون کابینت، آسانسور، فضای پشت تلویزیون و لابی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

موارد استفاده و کاربرد سنگ مرمریت گلدن بلک:
فضای داخلی ساختمان
سنگ فرش کف هال و پذیرایی
حاشیه ها
پله و زیر پله
پاگرد و دیواره پله ها
دکوراسیون
دیواره های آسانسور
کابینت و فضای داخل آشپزخانه
روشویی و احجام سنگی
سرویس های بهداشتی لوکس
حمام های مستر و لوکس
کانتر و پیشخوان
لابی و ورودی هتل ها
مراکز تجاری و فروشگاهی
محوطه سازی
و …
به دلیل وجود رگه های آهکی در این سنگ همانند سایر سنگ های مرمریت، استفاده از این سنگ در نمای خارجی ساختمان توصیه نمی گردد.

سنگ مرمریت گلدن بلک

جهت اطلاع از قیمت این محصول و یا خرید آن می توانید با مدیریت فروش گروه بازرگانی سنگ پرشین استون تماس بگیرید