مشخصه سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد در نما


سنگ تراورتن عباس آباد یکی از معروف‌ترین و پرکاربردترین سنگ‌های تراورتن در کشور می‌باشد. یکی از خصوصیات اصلی آن داشتن تنوع بالا از نظر سورت بندی بوده و دیگر مشخصه سنگ تراورتن عباس آبادرا می‌توان به بازه رنگ سفید و کرم آن اشاره داشت و همچنین به صورت موج دار و بی موج مورد برش قرار خواهد گرفت.

از نظر کاربردی می‌توان آن را مانند سایر سنگ‌های تراورتن عباس آباد مورد استفاده برای نمای بیرون ساختمان در نظر گرفت ولی بسیاری از سورت‌های آن در بخش‌های داخلی از ساختمان چون لابی و بخش‌های دیگر داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. معادن این سنگ در محلات واقع شده اما بیشترین تولید ان در استان اصفهان صورت می گیرد و به عنوان یکی از لوکس ترین
سنگها تراورتن عباس آباد با زمینه سفید در دنیا به شمار می آید.

سنگ تراورتن عباس آباد بی موج

یکی از سورت‌های پرکاربرد سنگ تراورتن عباس آباد ، سورت تراورتن عباس آباد بی موج است و مخصوصا بازه رنگی سفید آن که از استقبال بالایی بر خوردار بوده و به همین روال از بازه رنگی کرم آن جهت نمای رومی مورد استفاده قرار می‌گیرد.از سورت بی موج سفید آن اصولا به صورت یکدست مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی در بعضی از نماهای بیرون از ساختمان مشاهده شده که از این نوع سنگ به صورت ترکیبی با رنگ هایی چون شکلاتی و سیلور استفاده شده است.

قیمت سنگ تراورتن عباس آباد

قیمت آن نسبت به عواملی چون نوع سورت ، متراژ و کیفیت فرآوری بستگی دارد. قیمت تراورتن عباس آباد از بازه قیمتی یکسانی تبعیت نداشته و برای دریافت لیست قیمت آن شما به نوعی باید با تولید کننده آن در تماس باشید. می‌توان این مورد را به عنوان یکی از معایب سنگ تراورتن عباس آباد به شمار آورد. جهت دریافت لیست قیمت و مشاوره ، با کارشناسان ما در تماس باشید.