مشخصه مرمریت کرم

تنوع سنگ های مرمریت کرم 

سنگ های مرمریت کرم دارای تنوع بسیار زیادی در نقش، طرح و رنگ می باشند. این محصول همانطور که از اسم آن مشخص است، کرم رنگ بوده و در سطح آن هاله هایی به شکل موج نقش بسته که زیبایی خاصی به سنگ مرمریت کرم بخشیده است؛ در قسمت هایی از مرمریت آباده کرم، این امواج به صورت کرم-قهوه ای و خاکستری دیده می شود که زیبایی آن را دو چندان می کند. این محصول پس از اجرا، به علت به هم پیوستن موج ها و نقش ها به یکدیگر، جذابیت خاصی به محیط می بخشد.

در فراوری مرمریت کرم از ماستیک بی رنگ یا رنگ زمینه جهت پر کردن رگه های بسیار ریز سطح رویی سنگ مرمریت کرم استفاده می شود. عملیات UV به صورت غیر مستقیم، رزین مخصوص را به داخل رگه ها هدایت و ثابت می کند که باعث فراوری خوب در پولیش و صیقلی شدن سنگ می شود.

مرمریت آباده کرم به دلیل طرح خاص و زیبا و همچنین قیمت مناسب، از جمله پرفروش ترین مرمریت های ایران است. بیشترین کاربرد این سنگ مرمریت کرم در دیوار های داخلی و خارجی ساختمان، کف، پله و کابینت می باشد.این سنگ مرمریت کرم را میتوان در قسمتهای مختلف داخلی ساختمان استفاده کرد

درجه بندی سنگ های ساختمانی در ایران استاندارد خاصی ندارد و تولید کنندگان و عرضه کنندگان سنگ های ساختمانی برای تفکیک درجه بندی تعریف خاص خودشان را دارند.


پارامترهای تعیین کننده درجه و کیفیت سنگ مرمریت کرم عبارتند از :


1- نوع سنگ
2- نداشتن نا خالصی و پوسیدگی در سنگ
3- سورت دقیق و حداقل بازی رنگ
4- قطر سنگ
5- گونیا بودن ابعاد سنگ
6- ساب سنگ
7- لب پر نبودن سنگ
8- نوع متریال مصرفی در فرآیند تولید(رزین، اپوکسی، UV، توری پشت سنگ، لقمه ساب)
9- نحوه حمل و ارسال سنگ


پله مرمریت کرم ، سنگ مرمریت کرم ، کاربرد مرمریت کرم ، قیمت سنگ مرمریت کرم، کیفیت مرمریت کرم، معدن مرمریت کرم، برش سنگ مرمریت کرم، برش مرمریت کرم، معدن سنگ مرمریت کرم ، پله سنگ مرمریت کرم ، زیبایی سنگ مرمریت کرم، ویژگی سنگ مرمریت کرم ، سطح سنگ مرمریت کرم ، کاربرد سنگ مرمریت کرم ، کاربرد مرمریت کرم ، معادن سنگ مرمریت کرم، معادن مرمریت کرم ، قیمت مرمریت کرم ، مرمریت کرم، زیبایی مرمریت کرم